Profesionāla kosmētika

Jaunumi
Inovācija
Apbalvojumi
Par Natura Bissé 
31(2)

31(2)

23(2)

23(2)

20(2)

20(2)

29(2)

29(2)

26(2)

26(2)

28(2)

28(2)

21(2)

21(2)

27(2)

27(2)

30(2)

30(2)

25(2)

25(2)

Par Natura Bissé 

Mēģinājumus izveidot novatoriski jaunu, ārkārtīgi efektīvu kosmētiku sejas un ķermeņa ādas kopšanai ir veikuši daudzi uzņēmumi, bet tikai retiem no tiem ir izdevies radīt patiesi unikālus produktus. Viens no šiem zīmoliem ir Natura Bisse. Šis spāņu uzņēmums pieteica sevi jau tālajā 1979. gadā, un kopš tā laika uzņēmuma produkti ir nemainīgi populāri gan ierindas sieviešu, gan Holivudas zvaigžņu vidū. Madonna, Keita Mosa, Gvineta Paltrova – vai viņu izvēlei var neuzticēties? 

Kosmētikas Natura Bisse ekskluzivitāte - tās unikālā tekstūra un nepārspējama kvalitāte, kas tiek panākta, pateicoties maksimālai aktīvo vielu koncentrācijai.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon

Spāņu kosmētikas Natura Bisse skaistuma filozofija

Skaistumam Jūs jāpavada it visur - nepārspējamā ādas maigumā, izsmalcinātā krēmu un losjonu smaržā, izsmalcinātās iesaiņojuma līnijās. Uzņēmums Natura Bisse stingri ievēro šo koncepciju. Zīmola speciālistu uzmanību nenovērš dekoratīvās kosmētikas un parfimērijas izstrāde, jo galvenais mērķis ir un paliek viens un tas pats: izstrādāt līdzekļus ādas dziļai attīrīšanai, barošanai un mitrināšanai. Radot unikālus preparātus ādas problēmu risināšanai, jaunības saglabāšanai vai jutīgas ādas kopšanai, Natura Bisse eksperti uzskata, ka tas ir labākais, ko var izveidot uz šodienu. Tieši tāpēc spāņu kosmētika Natura Bisse sejai un ķermenim paliek ārpus konkurences, piedāvājot saviem klientiem inovatīvas tehnoloģijas ādas kopšanas jomā.

Natura Bisse unikalitāte

Uzņēmums Natura Bisse ir līderis zema molekulārā svara proteīna kosmētikas radīšanas jomā. Gandrīz visu kosmētisko līdzekļu sastāvā ir līdz aminoskābēm hidrolizētas olbaltumvielas: kolagēns, elastāns un keratīns, kas ir ādas uzbūves pamatmateriāls.

Ādas šūnas ir tik mazas, ka tās nespēj absorbēt veselu olbaltumvielu molekulu. Globālu pētījumu rezultātā tika izstrādāta unikālā sistēma HVA (kas neveicina proteīnu denaturalizāciju): pārāk liela molekula ar hidrolīzes palīdzību tiek pārvērsta desmitos sīku globulu, kuras viegli sasniedz savu mērķi. Tas nozīmē, ka proteīna ķēde, pateicoties šai sistēmai, tiek sadalīta līdz zema molekulārā svara proteīna fragmentiem un brīvām aminoskābēm. Tā rezultātā sakarā ar zemo molekulāro svaru dabīgas kolagēna, elastāna un keratīna brīvās aminoskābes, nokļūstot šūnā, uzreiz iekļaujas savu olbaltumvielu sintēzē, palīdz ādai atjaunot tvirtumu, elastību un izturību.

Augstas pakāpes visu profesionālās kosmētikas komponentu attīrīšana un jaunākās paaudzes ražošanas tehnoloģijas ļauj sasniegt optimālu aktīvo vielu koncentrāciju, pateicoties tam tiek nodrošināta vislielākā līdzekļu efektivitāte.

Ekskluzivitāte

Natura Bisse ir luksusa klases ekskluzīvs produkts, tāpēc salona kosmētika Natura Bisse tiek pārdota tikai augstas klases veikalos visā pasaulē - slavenajā Londonas veikalā Harrods, Bergdorf Goodman 5. avēnijā Ņujorkā, Sefora, Tokijas Opaque, VIP klases skaistumkopšanas salonos, visprestižākajos SPA klubos un SPA viesnīcās Eiropā.

Hipoalerģiska kosmētika

Salona kosmētika Natura Bisse ir hipoalerģiska, pateicoties dziļai olbaltumvielu hidrolīzei un augstam tehnoloģiju līmenim kopumā. No kosmētiskiem līdzekļiem pilnībā ir izslēgtas dzīvnieku izcelsmes vielas un aizstātas ar to sintētiskiem vai augu izcelsmes analogiem. Turklāt uzņēmuma speciālisti rūpīgi uzrauga sastāvdaļu kvalitāti un kosmētisko līdzekļu izstrādei izvēlas tikai vislabākās sastāvdaļas.

Par Concordia Beauty

Concordia Beauty ir dibināta 2016. gadā sakumā, kompānijas galvenā darbības sfēra ir kosmētikas izplatīšana.

Neskatoties uz to, ka uzņēmums ir diezgan jauns, dibinātajiem ir liela pieredze kosmētikas tirdzniecībā.

Galvenais kompānijas mērķis ir iepazīstināt Latviju un Baltijas valstis ar Natura Bissé kosmētikas zīmolu.

Pārliecinoši iekarojot jaunas valstis un kontinentus, salona kosmētika Natura Bissé iegūst jaunus draugus un lojālus fanus, kas ir pateicīgi par izcilu kvalitāti un pieteikto solījumu izpildi. Pierādījums tam ir pasaules zvaigžņu iemantotā mīlestība un balvas, kas apliecina zīmola atpazīstamību skaistumkopšanas nozares profesionāļu vidū. Pēdējos gados Natura Bisse tur savu slavas līmeni un turpina saņemt Pasaules slavenākās godalgas.

 

Kontakti

Concordia Beauty

Adrese: K. Valdemāra iela 57/59, Rīga

E-pasts: info@concordia-nb.lv

Tel.: +371 27001146

Darba laiks: 

Darba dienās 9.00 – 18.00

Sestdienās un svētdienās – brīvs

Sazinies ar mums aizpildot formu

Paldies! Jūsu ziņa ir saņemta