Inovācija

Uzņēmumā Natura Bisse ir sava laboratorija un pētniecības centrs, kuros izstrādā inovatīvus sastāvus, kas dažkārt apsteidz konkurējošos uzņēmumus pat par dažiem gadiem.

Globālu pētījumu rezultātā tika izstrādāta unikālā sistēma "HVA", 
kas neveicina proteīnu denaturalizāciju

Ādas šūnas ir tik mazas, ka tās nespēj absorbēt veselu olbaltumvielu molekulu. Globālu pētījumu rezultātā tika izstrādāta unikālā sistēma HVA (kas neveicina proteīnu denaturalizāciju): pārāk liela molekula ar hidrolīzes palīdzību tiek pārvērsta desmitos sīku globulu, kuras viegli sasniedz savu mērķi. Tas nozīmē, ka proteīna ķēde, pateicoties šai sistēmai, tiek sadalīta līdz zema molekulārā svara proteīna fragmentiem un brīvām aminoskābēm. Tā rezultātā sakarā ar zemo molekulāro svaru dabīgas kolagēna, elastāna un keratīna brīvās aminoskābes, nokļūstot šūnā, uzreiz iekļaujas savu olbaltumvielu sintēzē, palīdz ādai atjaunot tvirtumu, elastību un izturību.

natura bissé latvija
1979

Natura Bissé uzsāka ražot savus pirmos piecus produktus balstoties uz dabiskas brīvās formas aminoskābes tehnoloģijas. Pirmajos krēmos bija iekļauts ESSENTIAL SHOCK CREAM C + E (ar dabīgām brīvās formas kolagēna un elastīna aminoskābēm), kas ietekmēja ādas tvirtumu.


Šī krēma pārsteidzoša panākuma deļ Natura Bissé nolēma izveidot pilnu produktu līniju, kurā papildus tika iekļauti antioksidantu vitamīni un izoflavoni (augu bāzes fitoestrogēni), kuri ir spejīgi kompensēt hormona trūkumu un atjaunot pat visprasīgāko nobriedušu ādu.