Natura Bissé tagad arī Latvijā!


SIA „Concordia Beauty”– oficiālais izplatītājs ‘’Natura Bissé’’

Mēs esam priecīgi paziņot, kā Natura Bissé kosmētika ir tagad pieejama arī Latvijā!

Kosmētikas Natura Bissé ekskluzivitāte - tās unikālā tekstūra un nepārspējama kvalitāte, kas tiek panākta, pateicoties maksimālai aktīvo vielu koncentrācijai.

Skaistumam Jūs jāpavada it visur - nepārspējamā ādas maigumā, izsmalcinātā krēmu un losjonu smaržā, izsmalcinātās iesaiņojuma līnijās. Uzņēmums Natura Bisse stingri ievēro šo koncepciju. Zīmola speciālistu uzmanību nenovērš dekoratīvās kosmētikas un parfimērijas izstrāde, jo galvenais mērķis ir un paliek viens un tas pats: izstrādāt līdzekļus ādas dziļai attīrīšanai, barošanai un mitrināšanai. Radot unikālus preparātus ādas problēmu risināšanai, jaunības saglabāšanai vai jutīgas ādas kopšanai, Natura Bisse eksperti uzskata, ka tas ir labākais, ko var izveidot uz šodienu. Tieši tāpēc spāņu kosmētika Natura Bisse sejai un ķermenim paliek ārpus konkurences, piedāvājot saviem klientiem inovatīvas tehnoloģijas ādas kopšanas jomā.

Uzņēmumā Natura Bisse ir sava laboratorija un pētniecības centrs, kuros izstrādā inovatīvus sastāvus, kas dažkārt apsteidz konkurējošos uzņēmumus pat par dažiem gadiem.

Natura Bisse ir luksusa klases ekskluzīvs produkts, tāpēc salona kosmētika Natura Bisse tiek pārdota tikai augstas klases veikalos visā pasaulē - slavenajā Londonas veikalā Harrods, Bergdorf Goodman 5. avēnijā Ņujorkā, Sefora, Tokijas Opaque, VIP klases skaistumkopšanas salonos, visprestižākajos SPA klubos un SPA viesnīcās Eiropā.

Interesanti
jauns
Arhívs
seko mums
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square