Skaistumkopšana Viņam

Kosmētika un ādas kopšana ir ne tikai sievietēm. Kaut gan sievietes mēdz vairāk domāt par skaistumu, vīrieši arī arvien vairāk sāk aizdomāties, cik svarīgs ir arī ikdienas ādas kopšanas rituāls. Un mēs mīlam to!

Pastāv būtiskas atšķirības starp vīriešu ādas un sieviešu ādas, un šīs atšķirības ir jāņem vērā, izvēloties kosmētiku. Vīriešu āda mēdz būt biezāka un spēcīgāka sakarā ar testosteronu, un tai ir lielāka tendence būt taukainai. Turklāt, vīriešiem parasti ir vairāk savā kolagēna ādā, padarot to tvirtāku un elastīgāku.

Tātad, vai viņš jau lutina sevi vai ne, pārsteidziet viņu ar izvēli, kas padarīs viņu vēl vairāk - jā, jūs varat teikt to! - skaistu.

1 FACIAL CLEANSING GEL + A.H.A

Pirmais solis skaistai ādai ir izmantot atsvaidzinošu želeju tīrīšanai un eksfoliācijai, diena un nakti, lai regulētu lieko eļļu un kontrolēt spīdumu.

2 ESSENTIAL SHOCK INTENSE RETINOL FLUID

Viņam ļoti patiks šis eksemplārs. Viss vienā, kas darbojas kā viegls mitrinātājs, serums un acu kontūras kopšana ar svaiguma efektu, ideāls praktiskām vīrietim.

3 STIMUL-EYE ACTIVE GEL

Pasakiet uzredzēšanos zem-acu maisiņiem! Sveiki atpūtušies acis! Šis bagātīgs jūras aļģu koncentrāts uzlabo mikrocirkulāciju un novērš tūsku.

4 DIAMOND WHITE MATTE FINISH SUN PROTECTION SPF 50

Tieši tas, ko viņi meklē: maksimāla aizsardzība bez eļļas, superīgi viegla tekstūra un matēts efekts. Tas ir arī ideāls sabiedrotais galvas ādas aizsardzībai.

5 NB·CEUTICAL S.O.S. INSTANT RESCUE

Produkts tiem, kam rodas ādas kairinājumu pēc skūšanās. Šīs jauns, dziedinošs serums nodrošina tūlītēju atvieglojumu un komfortu, mīkstinoša ādu un stiprina tās aizsargbarjeru, lai padarītu to izturīgāku.

Apskatīties pilnu kosmētikas klāstu

Interesanti
jauns
Arhívs
seko mums
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square