Antioksidanti

Antioksidanti ir labākais ierocis, ka mūsu ķermenis var cīnīties ar brīvajiem radikāļiem, kas ir ādas un veselības galvenie ienaidnieki.

 

VITAMĪN C

C vitamīnu var saņemt dažādos veidos: ciklodekstrīns tīrs C vitamīns, stabilizēta askorbīnskābe ... Ideāls variants ir kosmētika, kas apvieno tos, lai nodrošinātu labāku uzsūkšanos un pilnīgākus un ilgstošus rezultātus. Turklāt, C vitamīns veicina kolagēna un elastīna sintēzi, tāpēc tas karo pret grumbu veidošanos un uzlabo elastību. Tas arī palīdz izlīdzināt ādas toni un izbalināt tumšus plankumus.

VITAMĪN E

Šis vitamīns darbojas īpaši, lai novērstu lipīdu oksidāciju ādas šūnu membrānās. Tas veicina pareizu šūnu funkciju un saglaba šīs membrānas neskartas, kas pārvēršas atdzimuša un elastīga ādā.

VITAMĪNS A

Tas varētu būt pro-vitamīnu formā A (karotinoīds) vai retinols. Retinols veicina šūnu atjaunošanos un ir viena no visefektīvākajam aktīvām sastāvdaļam, mazinot foto novecošanos. Burkānu eļļā ir augsts beta-karotīns; meklējiet krēmus un serumus, kas satur to.

PRO VITAMĪNS D

Veicina optimālu D vitamīna ģenerēšanas līmeni, antioksidanta vitamīns, kam ir ļoti svarīga loma ādas novecošanas novēršanā. Mums vajag būs saulē tikai 10 minūtes dienā, lai saņemtu to, bet daudzi saules-aizsardzības krēmi bloķē to sintēzi. Izvēlēties D pro-vitamīnu aizsargkrēmus lai iegūtu jums nepieciešamu D vitamīnu , lai novērstu priekšlaicīgu novecošanu.

RESVERATROLS

Šis vīnogu savienojums ir ne tikai viens no spēcīgākajiem zināmajiem antioksidantiem, bet tam arī piemīt foto-aizsardzības īpašības un tas veicina šūnu DNS atjaunošanu. Vīnogu sēklu eļļa, kosmētikas sastāvdaļa ar daudzām priekšrocībām, ir ļoti bagāta ar resveratrolu.

Dodiet jūsu ādai antioksidantu kokteili

C + C vitamīnu līnija no

Natura Bissé sniegs jūsu ādai antioksidantus, kas aizsargā un āda izskatās stingra un starojoša

Interesanti
jauns
Arhívs
seko mums
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square