Strijas: mūžīgie kompanjoni?

Strijas ir viena no visbiežākam estētiskām problēmam. Lielākā sieviešu daļa un daži vīrieši, cieš no tām lielu daļu sava mūža, un tos ir ļoti grūti novērst. Tieši tāpēc, galvenais, lai tos apkarotu, ir profilakse. Atklājiet, kāpēc, kā un kad tie veidojas, un nepieļaujiet tiem rasties

 

Kas tie ir un kāpēc tie parādās

Strijas ir rētas, kas rodas tad, kad saplēs elastīgās šķiedras dermā . Tas notiek brīžos, kad āda ir izstiepas vai saspringst pārāk ātri un nevar pielāgoties negaidītajam izmaiņam. Audu elastības trūkums, hormonāla nelīdzsvarotība vai ģenētisks mantojums ietekme to izskatu.

 

Kad un kur jābūt uzmanīgiem

Ir reizes mūsu dzīvē, kad mēs esam pakļauti lielākam riskam striju rašanai, piemēram, grūtniecības laikā - 50-90% grūtnieču tie ir - pubertāte vai svara zudums, diētas. Bez tam, ir vietas, kurās tie mēdz parādīties daudz vieglāk, piemēram, gurni, sēžamvietas, vēders, krūtis, rokas un mugura. Rūpējieties par šim vietām, piešķirot viņiem vairāk uzmanības, daudz mitriniet saglabājiet ādas tonusu un elastību.

 

Krāsa ir svarīga

Vai jūs zinājāt, ka jūs varat atšķirt kādā stadijā strijas ir? Jums tikai ir jāpaskatās uz to krāsu. Sākumā tie ir rozā un sārta krāsa un pēc kāda laika, tas paliek baltas un pērļu krāsā. Pirmais posms -sarkans strijas - ir izšķirošs, jo tas ir tad, kad tos ir vieglāk izbalināt. Pārbaudiet savu ādu regulāri kontrolējiet striju izskatu un apstrādājiet tos ātrāk, cik drīz vien iespējams.

 

Jūsu labākais ierocis pret strijām

 

Lai novērstu strijas un uzlabotu esošās, mēs esam

izveidojuši ESSENTIAL SHOCK INTENSE DERMAREPAIR, bagāts-teksturēts krēms ar stiprinošu efektu, speciāli izstrādāts, lai cīnītos pret tiem, saglabātu ādu elastīgu un labā stāvoklī, lai izturētu stiepšanu, kura tos izraisa.

Interesanti
jauns
Arhívs
seko mums
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square