Vasaras skaistums

7 padomi, lai atsvaidzinātu ādas kopšanas rutīnu.

 

1. Pievērsiet uzmanību tīrīšanai

Lai gan šajos mēnešos jums nav jāuzklāj daudz kosmētikas , rūpīga tīrīšana, no rīta un vakarā, ir svarīga. Ne tikai, lai izskalotu jūras sāli vai hloru, kas var sausināt vai kairināt ādu, bet arī svīšana mēdz nosprostot poras. OXYGEN MOUSSE palīdz slēgt tos, un tā tekstūra ir ļoti atsvaidzinoša.

2. Ir nepieciešams pārslēgties šķidruma tekstūrai

Lai izvairītos no taukainas ādas vasaras mēnešos, neatkarīgi no jūsu ādas tipa, izvēlieties vieglāku emulsiju, piemēram, C + C VITAMIN FLUID. Dienas mitrinātājs, kas padara jūsu sejas izskatu stingru, elastīgu un matētu.

3. Kļūstiet par draugiem ar antioksidantiem

Pavadot ilgāku laiku zem saules stariem ražo vairāk brīvo radikāļu, kuri ir viena no galvenajiem novecošanās iemesliem . Pievienojot antioksidantus jūsu ādas kopšanas rutīnai, lai novērstu ādas šūnu kaitējumu . Papildus C vitamīnam, izmēģiniet C + C VITAMIN SOUFFLÉ MASK vienu vai divas reizes nedēļā.

4. Pilnveidojiet savu saules aizsardzību

Kaut arī saules aizsardzība ir svarīga 365 dienas gadā, pārliecinieties, ka izmantojiet filtrus, gan pret UVB un UVA stariem, īpaši vasaras mēnešos. Mūsu C+C OIL-FREE MACROANTIOXIDANT® SUN PROTECTION SPF 30 un C+C DRY OIL ANTIOXIDANT SPF 30 nodrošina perfektu aizsardzību. Uzklājiet pusstundu pirms došanās saulē, un neaizmirstiet jūsu rokas, kakla zonu, dekoltē un ausis.

5. Uzklājiet mazāk kosmētikas

Tagad ir labs laiks, lai nelietotu savu kosmētikas bāzi, jo ādai nav nepieciešams tāds segums. Nomainiet to ar CC krēmu, kas izlīdzina ādas toni un dod jums dzidrumu, kā THE CURE SHEER OIL-FREE FLUID. Tas pats ir ar acīm: THE CURE SHEER EYE jums ir produkts viss-vienā un korektors.

6. Atjaunojiet mitrināšanu

Profilakse ir galvena, atjaunot savu ādu pēc dienas pludmalē (vai kalnos), ir arī ļoti svarīgi, lai uzlabotu mitruma līmeni un novērstu kairinājumu, kas laika gaitā, veicina priekšlaicīgu novecošanu. C+C VITAMIN SUMMER LOTION palīdz nomierināt ādu, cīnīties ar sausumu un mazina diskomfortu.

7. Uzturiet enerģiju

Ar augstām temperatūrām, Jūsu ādai ir nepieciešami papildu svaiguma deva un enerģija. Lai saglabātu to mitrinātu un starojošu visas dienas garumā, vienmēr ņemiet līdzi enerģijas esenci kā C+C VITAMIN SPLASH ar vitamīniem, ēteriskajām eļļām un atsvaidzinošu citrusu aromātu.

Interesanti
jauns
Arhívs
seko mums
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square