Diamond Life Infusion Retinol Eye Serum Dažādas uzklāšanas tehnikas

Vai jūs zinājāt, ka jūs varat ievērojami uzlabot jūsu DIAMOND LIFE LIFE INFUSION EYE SERUM iedarbību? Izmantojot dažādas uzklāšanas tehnikas, lai palielinātu seruma efektu un iegūt vislabāko no tā. Ir dažādi veidi, kā to izdarīt, atkarībā no jūsu ādas vajadzībām. Uzziniet, kādas ir jūsu vajadzības; acis rādīs starpību.

1.Cīnieties ar “vārnu kājiņām”

Lai izlīdzinātu līniju un grumbiņu izskatu, iemasējiet produktu tieši uz grumbas. Dariet to ar indeksa un vidējo pirkstu, lai atvērtu grumbas zonu un veicot mikrocirkulācijas masāžu.

2. Stingruma uzlabošana

Lai apturētu elastības zudumu un samazinātu nokarenumu, masējiet ap acu kontūru ar apļveida kustībām, virzoties uz ārēju daļu no uzacu gala uz iekšēju acs stūrī. Pabeidziet, izmantojot savus pirkstgalus, maigi masējiet acu kontūru.

3. Cīnieties ar šķidruma zudumu

Cīņā ar sausumu un dehidratāciju, uzklājiet dāsnu slāni uz augšējo un apakšējo plakstiņu un iemasējiet, izmantojot plašas, apļveida kustības, līdz serums pilnībā uzsūcas.

4. Mazināt ēnas zem acīm

Lai samazinātu ēnu izskatu zem acīm, uzklājiet serums visā jūsu apakšējā plakstiņa zonā, izmantojot garas, maigas kustības, no iekšējā stūrī uz acs ārēju pusi. Atkārtojiet šīs darbības vismaz trīs reizes katru reizi, kad uzklājiet serumu.

5. Acu pietūkumu samazināšanā

Lai samazinātu noguruma pazīmes un tūsku, uzklājiet produktu, maigi masējot ar pirkstu galiem; izmantojiet lēnu ritmu, no iekšējā stūra uz acs ārējo pusi. Atkārtojiet šo kustību vismaz trīs reizes.

Interesanti
jauns
Arhívs
seko mums
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square