Fiziska vai ķīmiska eksfoliācija?


Eksfoliācija ir svarīgs solis jebkurā skaistumkopšanas rutīnā, būtiska, lai sasniegtu mirdzošu ādu. Ir vairāki pīlingu veidi, un tas ir svarīgi, ka jūs zināt atšķirības starp tām, un saprotiet, kā viņi strādā, lai noteiktu, kāds ir vislabāk piemērots jūsu ādas tipam.

 

Kādu pīlingu izvelēties?

 

Ķīmiskais pīlings

Ķīmiskās vielas, kas izšķīdina saikni starp atmirušajām šūnām un stimulē dzīvas. Daži var arī izšķīdināt atmirušās šūnas.

· Pielietojas bez berzes un tiek atstāta lai tā iedarbojas.

· Atkarībā no koncentrācijas, pīlingi var sasniegt dziļāku līmeni ādā.

· Piemērots visiem ādas tipiem.

· Palīdz samazināt tumšus plankumus un atklāj mirdzumu ādā.

Fiziskais pīlings

· Produkti ar mikro daļiņām, kas noņem atmirušās šūnas caur berzes spēku

· Uzklāta ar masāžu (mehāniska iedarbība).

· Iedarbojas uz virskārtas ādu.

· Daži var kairināt ādu, kura ir ļoti jutīga vai tai ir mazi plankumi.

· Dod tūlītēju maigumu.

 

Mikro daliņu spēks

Fiziskie skrubji ir tie, kas strādā ar berzes spēku. Skrubji ir populārākā alternatīva, satur mikro daļiņas, kas noņem atmirušās šūnas. Tie iedarbojas uz attālākajiem ādas slāņiem, piedāvājot drošu, maigu pīlingu. Vēl viena priekšrocība, ko tie piedāvā, ir, ka tie ir formulēti kā patīkama emulsija, kuru ir viegli iemasēt un tā var ietvert labvēlīgas sastāvdaļas, piemēram, hialuronskābi, kolagēns un antioksidantus.

Bet, ja jūsu āda ir ļoti jutīga, esiet uzmanīgi! Skrubji, kas satur dabiskās daļiņas (kaulus vai zemes augļu sēklas) var būt pārāk agresīvas.

 

Ķīmijas jautājums

Ķīmiskie pīlingi darbojas atšķirīgi, lai atbrīvotu atmirušās šūnas: pateicoties to sastāvam, tie izšķīst saikni, kas saglabā korneocitus kopā, tāpēc āda attīras bez jebkāda veida berzes spēka.

Ir vairāki varianti, no kuriem izvēlēties, piedāvājot pīlingus lielākā vai mazākā dziļumā, atkarībā no aktīvo vielu un tā koncentrāciju.

Ķīmiskie pīlingi ir ideāli jutīgai ādai un skābes palīdz novērst pigmentācijas uzkrāšanos uz ādas virsmas.

 

Natura Bissé pīlingi

 

C+C VITAMIN SCRUB


Šis pīlings ir veidots ar smalkām rosa mosqueta sēklām un polipienskābem, polimērs, kas ir dabiskās sastāvdaļās, kas ir pilnīgi biosaderīgs. Tās ir ideāli piemēroti lietošanai pat vis jutīgākai ādai.

GLYCO EXTREME PEEL

Ķīmiskais pīlings ar maksimālu efektivitāti, pateicoties trīskāršai lobīšanās sistēmai. Satur 5 AHA skābes (glikolskābe, ābolskābe, vīnskābe, citronskābe un pienskābe), kā arī salicilskābe; Exfolyactil mimētiķis, jaunās paaudzes peptīds, kas likvidē atmirušās ādas šūnas; un beta liposkābe kas iedarbojas dziļākajos ādas slāņos, lai stimulētu fermentus, kas atbild par dabas lobīšanās procesu. Tas ir ideāli piemērots sausai ādai un ādai, kurai ir pinnes vai hiperpigmentācija.

Interesanti
jauns
Arhívs
seko mums
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square