4 padomi skaistam rokam

Rokas ir bieži mūsu vizītkartes; tie var atspoguļot to, kādi mēs esam un pat nodot mūsu vecumu. Mēs glāstam mūsu tuviniekus, sveicinām cilvēkus un apskaužam, un pat tā, mēs nedodam viņam to pašu aprūpi kādu mēs dodam pārējam mūsu organismam. Padariet viņus par daļu no jūsu skaistuma rutīnas - viņi ir pelnījuši to! Ievērojiet šos padomus no mūsu speciālistiem: četri noteikumi, lai palīdzētu saglabāt savas rokas jaunas un skaistas uz ilgu laiku. Jūsu draugi jautās, kāds ir jūsu noslēpums...

 

1 Rūpējieties par rokām tapāt kā jūs rūpējieties par savu seju

Tāpat kā jūsu seja, rokam vajag iknedēļas masku un pīlingu sesijas. Atjaunojiet savu ādu, padarot to

mīkstu un gatavu jebkurai skaistumkopšanas procedūrai, ar mūsu Glyco Extreme Peel Exfoliant. Pēc tā uzklājiet vai nu ierasto masku vai vienu, kas orientēta uz konkrētu jautājumu: cīnīties ar plankumiem, barot, atdzīvināt...

Padoms no Natura Bissé: ietaupiet laiku un apvienojiet savas skaistuma rutīnas. Kad jūs lietojiet pīlingu vai masku uz sejas, uzklājiet to arī uz rokām.

 

2 Atjaunojiet vienā naktī

Tā rokas ir tik daudz laika pakļauti elementiem, aukstumam, sniegam vai saulei, tie var sabojāt roku izskatu. Ja rokas šķiet īpaši sausas un saplaisājušas, neliela atjaunojoša terapija: uzklāt dāsnu daudzumu Essential Shock Intense Hand Cream un tad uzvelciet kokvilna cimdus. Tas ļaus jums izmantot vairāk krēma un palīdzēt tai iekļūt dziļāk ādā.

 

3 Mitriniet arī nagus

Nagiem ir nepieciešams daudz aprūpes lai tie paliktu stipri un gludi. Ja redzat, ka viņi lauzas, ir dzeltenīgi vai zvīņojas, noņemiet nagu laku un ļaujiet viņiem elpot uz dažām dienām. Barojiet un atjaunojiet jūsu nagus ar Rosa Mosqueta Oil. Tie izskatīsies skaisti, pat bez lakas!

 

4 Dodiet rokām nepieciešamo aizsardzību

Saule ir viens no mūsu ādas "lielākajiem ienaidniekiem, ietverot ādu uz rokām! UVA / UVB stari ir kaitīgi visu gadu, tāpēc izmantojiet aizsargkrēmu katru dienu, lai novērstu foto-novecošanu un plankumus. Un, protams, ja jūs ejiet uz pludmali, aizsargājiet plaukstās kā vajag, uzklājot krēmu pēc katras peldes ūdenī.

Padoms no Natura Bissé: Ja jums nepatīk krēmveida tekstūra, jūs mīlēsiet C+C Dry Oil Antioxidant Sun Protection Spf 30. Vienkārši uzsmidziniet to, lai aizsargātu savas rokas, kamēr tas atjaunojas ar citrusa svaigumu.

Interesanti
jauns
Arhívs
seko mums
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square